- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Drobnosti, které negativně ovlivňují váš vzhled: Těmto věcem se v rámci šatníku raději vyhněte

Některé kousky byste měli ze šatníku raději vyhnet a je třeba jim zkrátka dát sbohem. Podívejte se spolu s námi, co rozhodně vašemu vzhledu neprospívá.

Doplňky jsou něčím, co dokáže skvěle podpořit náš look, rozzářit outfit, ale v některých případech dokážou víc uškodit než pomoci. Stejně to platí io kombinování různých výrazných detailů a struktur na oblečení. Všechny víme, že méně je více as přibývajícími léty, to platí dvojnásob. Vždy se snažte podpořit svoji ženskou stránku a vyzvednout věci, se kterými jste na sobě spokojeny. To je základ.

Crop-top jako součást denního outfitu je kapitolou samou o sobě. Ano, na štíhlých ženách vypadá skvěle, ale i zde je třeba brát v úvahu i věk. Zkrátka v určitém momentě se nám tento kousek už nehodí i kdybychom měli postavu bohyně.

Proto pokud po něm chcete sáhnout, tohle všechno berte v úvahu. V opačném případě budete vzbuzovat pozornost, ale ne v tom pozitivním duchu.

Překombinování detailů
Pokud milujete výrazné doplňky, rozhodně se zamýšlejte nad tím, že jeden takový prvek stačí. Když totiž zvolíte velkou mašli a výrazné rukávy, zbytečně vám to v celkovém výsledku přidá na objemu a ztratíte jemnost a ženskost, které chcete dosáhnout.

Detaily, které zaváží
Kombinace oversize saka, biker shorts a velkého klobouku je tuto sezónu mimořádně žádaná. No dobře zvažte, co si k takovému outfitu obujete. Ideální je vyhnout se sandálkům.

Mohlo by vás zajímat: Dokonalý outfit pro podzimní svatbu: Víte, po jakých kouscích sáhnout, abyste nezastínili nevěstu?

Vysoké podpatky jsou fajn, ale dobré je celkově looku přidat spíše na ležérnosti. To se vám povede jen vhodnými botami a tím sandálky rozhodně nejsou.

Drobnosti, které negativně ovlivňují váš vzhled:

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články