- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Požární uzávěry

Požární uzávěry sice nedokáží zabránit vzniku požáru, ale dokáží například zabránit tomu, aby se kouř dostal z jedné strany uzávěru na druhou. Speciální dveře, okna, stěny nebo revizní dvířka (jaká vyrábí například firma Požární uzávěry Praha s.r.o.) se starají o požární bezpečnost staveb.

Vyráběné produkty

Firma Požární uzávěry Praha s.r.o. vyrábí různé typy atypických dřevěných požárních uzávěrů. Hlavním výrobním programem firmy je výroba replik historických požární dveří s bohatou profilací i z řezbářskými prvky. Firma vyhoví vašim představám a navrhne pro vás takové požární dveře, jaké si budete přát. Samozřejmostí je výroba vchodových dveří a dveří interiérových.

Dále firma vyrábí požární okna. Ta mohou být otvíravá i pevně zasklená. Specializuje se i na okna vyrobená v historickém provedení.

Další typy požárních uzávěrů

Objednat si můžete i dřevěnou protipožární stěnu do interiéru, případně i do exteriéru. Použít tyto stěny lze ve stavbě jako dělící požární uzávěry. V minulosti firma vyrobila dřevěnou prosklenou protipožární stěnu s dveřmi například pro Zámek Lysá nad Labem.

Posledním typem požárního uzávěru, na který se firma specializuje, jsou revizní dvířka. I revizní dvířka s požární odolností firma vyrábí především do historických objektů.

Specifika výroby a reference

Firma Požární uzávěry Praha s.r.o. používá při výrobě požárních uzávěrů vysoce jakostní a certifikované materiály. Staví na nejnovějších CNC technologiích. V minulosti firma vyrobila požární uzávěry pro mnoho významných budov po celé České republice. Zmínit můžeme například Český rozhlas, Hotel Jalta nebo Ministerstvo pro místní rozvoj v Praze, případně pak Hotel Imperial v Mariánských Lázních. Prosklenou dřevěnou stěnu firma vyrobila pro Zámek Lysá nad Labem, požární kazetové dveře pro Zámeček Karlštejn.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články