- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Reklamní trika jsou u našich zaměstnanců velmi oblíbená

Reklamní trika jsou u našich zaměstnanců v zahradnictví velmi oblíbená. Kromě triček máme na prodejně samozřejmě také velmi roztomilé reklamní zástěry pro naše dámy prodavačky, ale primárně zákazník jako první vidí velmi krásné barevné tričko, které je doplněno naším logem a také sloganem. Reklamní trika s potiskem navíc naši zaměstnanci nosí velmi rádi a za to jsem nesmírně ráda. 

Reklamní trika si zachovávají barevnou stálost

Reklamní trika, která jsem objednala pro své zaměstnance, si velmi dobře zachovávají svoji barevnou stálost. Vypadají totiž nesmírně dobře i po několika vypráních, a to je pro mě velmi důležité. Cením si také toho, že se mí zaměstnanci poměrně velmi aktivně zapojili již do samotného výběru triček. Každý si vybral střih, který se mu líbil, barvu, která samozřejmě musela korespondovat s naším barevným designem prodejny i firemním logem a každý si samozřejmě vybral také velikost, ve které se bude cítit, co možná nejlépe. Dámy, kterých je v našem podniku většina, byly z mého naprosto unešené. Udělala jsem jim tímto krokem obrovskou radost. Stejně tak jsem udělala radost také svým zákazníkům, kterým jsem rovněž několik triček již také věnovala. 

Reklamní trika pro věrné zákazníky

Reklamní trika pro mé věrné zákazníky sklidila rovněž nevídaný úspěch. Trička jsem tak využila nejen k pracovním účelům, ale také k nenásilné propagaci naší zahradnické prodejny. Všem svým věrným zákazníkům a milovníkům květin jsem tak věnovala za jejich nákupy několik reklamních triček, ze kterých měli obrovskou radost. Díky těmto prezentům se rovněž také velmi pozvolna začala zvedat návštěvnost naší prodejny a s tím související denní obraty. Je evidentní, že skrytá reklama v podobě reklamních triček s potiskem, skutečně má jistý význam a je zapotřebí na reklamu v jakékoliv formě rozhodně myslet při svém podnikání.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články