- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Nejzvědavější z nejzvědavějších! Dítě ve znamení blíženců

Každé dítě je zvědavé… Ale to, co se narodilo ve znamení blíženců (druhá polovina května, první polovina června), je snad nejzvědavější z nejzvědavějších.

Čím více zatloukáte…

Tajemství u něj nemají šanci. Nesnažte se před ním něco zatajit. Čím více zatloukáte, tím větší je jeho hlad po rozlousknutí této záhady. Později bude mít malý blíženec rád i drby, neboť i to jsou nakonec informace… Ale v dětství ještě ne, ještě počkejme. Nyní si vystačí s encyklopediemi. Děťátko se zapíchnutým noskem v knížce.

Bude se dobře učit

Určitě se bude dobře učit. Již v mateřské školce se bude vyznačovat tímto rysem: Během hraní či běhání na dvoře nervózně (ztrácí čas), ale u stolu s pracovním sešitem nejšťastněji. Přestože nepatří k introvertům, neskutečně rádo studuje, učí se něco nového, píše, čte. Každá nová informace pro Blížence dobrá!

Sdílení informací

Ale pozor! Pokud by si tyto nabyté znalosti nechalo pro sebe, to by nebylo ono. Později bude mít učitelské sklony. Ale teď se alespoň rádo podělí o to, co se naučil, se spolužáky. Dítě ve znamení blíženců si rádo hraje na školu. Rado vysvětluje, rádo odpovídá na kvízy, rádo se účastní znalostních soutěží a olympiád. Určitě raději jako sportovalo.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články