- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Zažít je více než vlastnit – pro dítě ve znamení raka

Astrologové mají „netradiční“ doporučení. Rodičům tohoto malého tvora doporučují číst spoustu pohádek.

Potřebuje pohádky

Měli by je také sledovat, ponořit se do tohoto světa. Pro děti ve znamení raka (druhá polovina června, první červencová), je to nesmírně důležité. Více než jiné děti potřebují povzbudit tvůrčí projev. Talent, pokud se i jen trochu projeví, je třeba podporovat. Ať kreslí, mluví květnatě o tom, co zažili, ať recitují, skládají básně, zpívají a modelují pohádkový svět.

V hnízdě je dobře

Pro malé raky je charakteristické to, že se občas až nezdravě dokážou navázat na svou matku. Pokud je matka také ve znamení raka, toto pouto bude netradičně silné. Až se jim nebude chtít od sebe. Raci neradi vylétávají z hnízda. Jsou to ti, co bývají u maminčiny sukně nejdéle. Jejich nastávající s tím bude mít určitě problém, vždyť kdo by neměl.

Rádo se toulí

O lidech, narozených ve znamení ryby se mluví jako o nejcitlivějším znamení. Rak toto znamení dobíhá, protože citlivost těchto lidí nelze přehlédnout. Nejsou jako malí kozorožci, kteří by nejraději od útlého dětství měli svou postýlku ve svém pokojíčku a pěstovat se nechtějí ani za svět. Toto jsou děti, které se rády toulí a dovolí to nejen rodičům, ale i jiným příbuzným.

Čím dříve, tím lépe

Matka by své dítě měla vést odmalička k samostatnosti. Pokud se to dá, mělo by si zvyknout na pobyty u tety, babičky na vesnici, v kolektivu dětí. Čím dříve, tím lépe. Připomeňme také, že raci velmi rádi cestují, projevuje se to už v dětství. Nejkrásnější odměnou bude pro ně výlet, dovolená, jakékoli dobrodružství. Něco zažít je pro tyto děti víc než něco vlastnit.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články