- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Dítě ve znamení raka: Emotivní a zábavné

Náladovost je asi nejvýstižnější slovo, které charakterizuje vašeho potomka, narozeného ve znamení raka.

Dítě ve znamení raka vám předvede plejádu emocí.
Bude zvědavé, zvědavější než ostatní děti narozené v jiných znameních. A mají také dobrou paměť. Proto byste se měli postarat o to, aby toho zažili co nejvíc. Ale buďte v jejich přítomnosti obzvlášť opatrní. Ony si všechno nejen pamatují, ale vše donekonečna rozebírají. Jak to asi ten rodič myslel? Nevyfučí to druhým uchem ven, jako dítěti ve znamení beranu. Pozor na to.

Malý rak je emotivní. Nebude mít problém ani později dávat najevo své city. A v dětství je s ním obrovská zábava. Rady ho kvůli tomu vyhledávají i děti a stává se oblíbeným členem skupiny. Již v dětství se začíná projevovat jeho vztah k rodině, později je rak mimořádně rodinně založen. Na prvních místech v jeho životě se nacházejí rodiče a sourozenci. Co řeknou, to je svaté.

Toto dítě se rádo toulí. Nejšťastnější je, když ho dospělí hladí po vlasech a projevují mu náklonnost. Co nejčastěji mu říkejte, že ho milujete, potřebuje to jako sůl. Ono se vám za to odvděčí. Práce je s ním totiž poměrně málo, nakolik se dokáže i hodiny zahrát samy. Veďte ho k ještě větší samostatnosti. Je totiž na dobré cestě!

Celé dětství ho ale bude doprovázet strach a jelikož emoce mu nejsou cizí, rozpláče se jakoby na povel. Co mu vadí? Všechno, co ho vyrušuje. Pes, který hlasitě břeše, bouře, rozbitou sklenici, křik, hluk, velké zvíře, ostré světlo či neznámé jídlo. Váš malý rak potřebuje hodně citu, včetně soucitu…

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články