- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Bystré dítě ve znamení Váhy

Jemné, šarmantní a rozmazlené. Přesto by se dalo charakterizovat ve třech slovech dítě, které se narodí ve znamení váhy.

Raději v knížkách

Podobně, jak už jsme psali o muži či ženě ve znamení váhy, i dítě bude mít rysy dospěláka. „Zralá“ váha je bystrá a inteligentní. A to už lze pozorovat i na dítěti, které se narodilo v druhé polovině září či v první říjnové. „Společnost“ knížek bude upřednostňovat před společností dětí. Bude vždy tam, kde se něco bude učit. Hry jsou pro něj ztrátou času, ale pozor, ne ty logické, díky kterým bude o něco znovu chytřejší.

Je také líné

Přesto, co popisujeme, astrologové přece jen upozorňují na jednu vlastnost, která se s tím, co jsme již uvedli, přece jen trochu bije. Přestože je váha bystrá, je i poměrně líná. Bude s ní něco práce, než ji rodič „zažene“ k psaní domácích úkolů. Učí se sice rádo, ale to, co ho osloví a ne to, co „třeba“. Malé vzepření autority lze spatřovat iv tomto znamení. Lenost se (nejen) v tomto případě považuje za negativní vlastnost vah.

Pryč od problémů

Jsou ohnivé znamení, které, zdá se, jakoby hádky k životu potřebovaly. Rádi se pohádají ve škole, s rodiči a později ve vztazích. Patří sem převážně ohnivé znamení. Jak rychle se rozzlobí, tak rychle je to přejde. Ale váhy? Ty se sporům vyhýbají, doslova se jich děsí, považují se za klidné, nekonfliktní znamení. Chtějí od druhých klid, a to dostatečně velký. Pokud přijdou do kontaktu s ohnivými znameními, dostanou se do úzkých, potřebují se bránit, tak raději utečou.

Nesmírně talentované

Rodiče malých vah jistě zpozorují, že jejich ratolest ráda zpívá, kreslí si, recituje či tančí. A je třeba ho v tom podporovat! Je více než pravděpodobné, že umění se jednoho dne stane pro váhu chlebíčkem. Mohou se z nich stát dobří herci, ale také tanečníci či spisovatelé. Jednoduše, váha žije tvořivě, ať se vám to líbí nebo ne, potlačovat v nich talent se rozhodně nevyplatí.

Každá možnost dobrá

Nezapomeňme ani na váhy, které si dítě od plenek s sebou nese. Je nerozhodné, a to ve všem, do čeho se pustí. Tato nepříjemná vlastnost bude znepříjemňovat život nejen jim, ale také všem, s kým přijdou do styku. Dilemata nesnášejí, podobně jako dostat na výběr. Tehdy zuří a hlavně potřebují spoustu času, protože častokrát sami nevědí, co přesně potřebují. A navíc, každá možnost se jim zdá stejně dobrá.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články